DBKH Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

[Podanie na tutora] Muzin

5 posters

Go down

[Podanie na tutora] Muzin Empty [Podanie na tutora] Muzin

Pisanie by Muzin Nie 31 Mar 2013, 21:59

Imię:Patryk , koledzy mówią mi łata.
Nick w grze:Muzin
Co zamierzasz dodac/zmienic za swoim sprawowaniem?:Na serwer zamierzam dodać dużo humoru , zabawy , szczególnie pomocy. Odkąd gram na tym serwerze , siedzę na nim po parę godzin , ponieważ widzę ,że jest fajny i lubię spędzać na nim czas. Przy spędzaniu tego czasu zawsze ktoś zwróci się do mnie z jakimś pytaniem. Myślę ,że już wielu osobom pomogłem wyjaśnić jakieś problemy i nie ukrywam ,że chciał bym "rozwijać" swoją pomoc w dostaniu rangi. Było by to dla mnie również miłym zaskoczeniem , albowiem każdemu robi się ciepło jak ludzie do Ciebie piszą o pomoc a ty ją z chęcią wypełnisz. Innymi sprawy różni ludzie chcieliby pewnie abym się do nich tepnął , ja jako tutor oczywiście wykonał bym tę prośbę i udzielił pomocy. Myślę ,że jestem w 90% stworzony do bycia tutora na tym serwerze. Teraz siędzę bardzo długo na serwerze. <Nie bierzcie mnie za no life ale są święta a ja jestem chory.> Dziennie przesiaduje na serwerze po 12h Smile. To jest naprawdę według mnie emocjonujący wynik. Wczorajszego dnia byłem na serwerze od 14 do 5 nad ranem :O. Lubię tutaj siedzieć ale często nie ma admina a ja był bym taką osobą , którą by z chęcią pomogła.Poza tym kto wie , kiedyś może za dobre sprawowanie itp. zostanę nagrodzony wyższymi rangami? Czas pokaże ale ja narazie mam nadzieje ,że uda mi się mieć chociaż tutora . Pozdrawiam
Jaką rangę oczekujesz (Tutor, Senior Tutor):Niech administracja zadecyduje o którejś z tych dwóch rang . Sam nie wiem , na którą z nich zasługuje.
Od kiedy grasz na serwerze?: Szczerze? Nawet nie jestem pewien Smile. Nie liczę czasu przebywania na nim. Poza tym uważam , iż nie liczą się dni od kąd mam tu konto lecz godziny ^.^. A wydaję mi się ,że ich posiadam dużo.

Hmm poza tym , mam 14 lat Smile.
Myślę ,że sprawa potoczy się dość pozytywnie i sprawa zostanie rozpatrzona w taki sposób w jaki uważam Smile.


Ostatnio zmieniony przez Muzin dnia Wto 02 Kwi 2013, 13:09, w całości zmieniany 1 raz

Muzin
Senior Tutor

Liczba postów : 2
Join date : 31/03/2013

Powrót do góry Go down

[Podanie na tutora] Muzin Empty Re: [Podanie na tutora] Muzin

Pisanie by Iviniti Nie 31 Mar 2013, 22:16

jestem na tak dajcie mu szanse

Iviniti
Senior Tutor

Liczba postów : 1
Join date : 31/03/2013

Powrót do góry Go down

[Podanie na tutora] Muzin Empty Re: [Podanie na tutora] Muzin

Pisanie by Styser Nie 31 Mar 2013, 22:24

Jestem na tak. Znam go z serwa i w porządku gość , na szanse każdy zasługuje . Wink

Styser
Senior Tutor

Liczba postów : 1
Join date : 31/03/2013

Powrót do góry Go down

[Podanie na tutora] Muzin Empty Re: [Podanie na tutora] Muzin

Pisanie by Muzin Wto 02 Kwi 2013, 12:20

Gracz Grzechox jest również na tak , Gracz Buuch jest również na tak , Gracz Namek Piksel jest również na tak. Nie chciało im się robić konta , więc poprosili bym ja napisał to za nich. Będę tutaj dopisywał do listy osób na tak:
Grzechox
Ivinit
Styser
Buuch
Namek Piksel
Aragorn[GM]
Mapper
Zaaku


Ostatnio zmieniony przez Muzin dnia Sro 03 Kwi 2013, 12:05, w całości zmieniany 1 raz

Muzin
Senior Tutor

Liczba postów : 2
Join date : 31/03/2013

Powrót do góry Go down

[Podanie na tutora] Muzin Empty Re: [Podanie na tutora] Muzin

Pisanie by Aragorn [GM] Wto 02 Kwi 2013, 12:35

Rozwiń to stary Very Happy opisz dokładnie co byś robił jak byś dostał tuta Very Happy ale jestem za Very Happy

Aragorn [GM]
Senior Tutor

Liczba postów : 1
Join date : 02/04/2013

Powrót do góry Go down

[Podanie na tutora] Muzin Empty Re: [Podanie na tutora] Muzin

Pisanie by Zaaku Sro 03 Kwi 2013, 12:15

Jestem na TAK!

Zaaku
Senior Tutor

Liczba postów : 1
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

[Podanie na tutora] Muzin Empty Re: [Podanie na tutora] Muzin

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach