DBKH Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

5 posters

Go down

Jak zdobyc Kinto?

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo I_vote_lcap0%Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo I_vote_lcap0%Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo I_vote_lcap0%Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Wszystkich Głosów : 0
 
 

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Le Paczundo Czw 14 Lut 2013, 16:00

Siema wpadłem na pomysł żeby dodać nowy item Razz o nazwie "Kinto" służyłby on do teleportacji pod Temple klikało by się na niego ppm i teleportowało by cię pod Temple. Są + i -

Plus jest taki ze jakby się wracało z dalekiej wędrówki np byłoby się na namek saga freez użyłbyś kinto i znalazł byś się pod Temple ułatwiło by to grę.

Minus jest taki że było by go ciężko zdobyć. Moim pomysłem na zdobycie go jest zebranie 7 kryształowych kul i wypowiedzieć życzenie jak jest taka możliwość lub w sms shopie to jak uważacie.

Oczywiście z pz nie można było by się teleportować xD


Ostatnio zmieniony przez Le Paczundo dnia Czw 14 Lut 2013, 16:49, w całości zmieniany 1 raz

Le Paczundo
Senior Tutor

Liczba postów : 7
Join date : 13/02/2013
Age : 26
Skąd : Elbłag

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Couye™ Czw 14 Lut 2013, 16:23

hahahahahahahaha, wiem żę wziołeś to z DBL <333
Jestem na niee. Bo taki item zapewne będzie za darmo, niech wypowiadają się inni.
Couye™
Couye™
Global Moderator

Liczba postów : 138
Join date : 12/02/2013
Age : 24
Skąd : Lublin

http://www.dbkh.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Le Paczundo Czw 14 Lut 2013, 16:26

Jakbys chcial wiedziec to na dblu gralem z 3min max wbilem 4-5 lvl i przestalem jakos mi nie przypadl do gustu Very Happy pomysl wzielem bo ogladalem nie dawno 1 wersje db Very Happy Wiec nie pisz bezsensownych tematow zanim nie pomyslisz. A i przedmiot nie byl by za free jesli wiecej glosow bylo by na sms shop Very Happy

Le Paczundo
Senior Tutor

Liczba postów : 7
Join date : 13/02/2013
Age : 26
Skąd : Elbłag

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Couye™ Czw 14 Lut 2013, 16:41

Le paczundo, taki żeś zabawny?
Bezsensowne tematy?
Takie opinię zachowaj dla siebie.
Pomyśl zanim coś napiszesz.
Couye™
Couye™
Global Moderator

Liczba postów : 138
Join date : 12/02/2013
Age : 24
Skąd : Lublin

http://www.dbkh.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Pavlus Czw 14 Lut 2013, 16:44

Couye, nie denerwuj sie, chlopak ma nawet dobry pomysl.
No ale, latwiej powiedziec niz zrobic. Pomysl ogolnie gut, ale ja bym raczej proponowal jakis MEGA trudny quest, nie koniecznie pierdylion potworow tylko 1 z zajebistymi hp i dmg.

Niech goxer sie wypowie.
:*:*

Pavlus
Jr Moderator

Liczba postów : 38
Join date : 10/02/2013
Age : 32
Skąd : Gdansk

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Couye™ Czw 14 Lut 2013, 16:48

Można by coś jebnąc w stylu, "Whello" i outfit zajebac z dbv xD i jebnac go na bestie;p Albo po prostu tapionka tam postawic Very Happy
Couye™
Couye™
Global Moderator

Liczba postów : 138
Join date : 12/02/2013
Age : 24
Skąd : Lublin

http://www.dbkh.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Pavlus Pią 15 Lut 2013, 07:37

Tapionek za latwy, tzn ja bym go ulepszyl troche glownie wiecej HP i by git bylo Razz

Pavlus
Jr Moderator

Liczba postów : 38
Join date : 10/02/2013
Age : 32
Skąd : Gdansk

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by kisieleknadchodzi Pią 15 Lut 2013, 13:20

hmm szczerze powiedziawszy tapion by byl zlym pomyslem poniewaz lota z niego caly m set i Tapion sword 30/30 więc troche by nie było sensu gry gdyż każdy by latał na tego tapka i lootał sobie po 10-20 mieczy i dziekujemy:) Niestety też jestem na nie:)

Pozdrawiam KisielekNadchodzi
kisieleknadchodzi
kisieleknadchodzi
Tutor

Liczba postów : 83
Join date : 13/02/2013
Age : 25

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Pavlus Pią 15 Lut 2013, 14:12

Rozbawiles mnie troche Very Happy
M set - Mozna usunac lot w pare sekund. No problem.
Tapion sword nie ma 30 atk tylko 23atk.

POZDRO
Pavel

Goxer odpowiedz Laughing

Pavlus
Jr Moderator

Liczba postów : 38
Join date : 10/02/2013
Age : 32
Skąd : Gdansk

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Martex Pon 18 Lut 2013, 21:51

quest dobry ale potworek 1 taki silny i wgl to raczej na nie bo mozna by bylo pobiec normalnie leczac cie a taki tapek by nie zabil w pare chwil i wgl wiec spokojnie mozna by bylo pobiec po questa chyba ze taki pasek ze nie mozna biec xd

PS JESTEM DEBILEM WIEC PAMIENTAJ XD

PS za tapkiem nie jestem bo by chodzili tak expic a wiec by pozakladali nowe chary i robili reby +10 k :]
a zmiejszenie mu expa nie ma sensu iz on jest na evnety ;x

Martex
Normal User

Liczba postów : 16
Join date : 11/02/2013

Powrót do góry Go down

Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Kolejny Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach