Sensowny serwer z mid ratami..

Go down

Sensowny serwer z mid ratami..

Pisanie by wisalista1 on Nie 28 Kwi 2013, 18:27

Witam, gram tu nie długo ale z tego co widzę marnie się trzyma serwer.. A szkoda go.. Powinniscie (administracja) cos zrobić aby powiększyła się liczba graczy na serwerze.. Ja bym proponował zresetować all postacie i zmienić raty na mid (exp 25x) naprzykład, do tego max reb lvl 1-1.4k lvl.. Wydaje mi się że przydałby się taki mid rate serwer bardziej niż taki war rate.. Do tego co tu widzę jakies eventy bez sensowne na których wpada jakies pare k lvli.. Gdzie tu sens? nie macie pomysłów na eventy tylko eventy lvlowe? nie fer bo wbijają newbie patrzą jakie lvl sami sie pierdzielą z lvlami, bo ich nie ma na eventach i kij wie nawet na którym tu reba zrobić.. To taka moja opinia dodatkowo do tych ratów tylko przystosować mapę żeby nie było zadnych noobowskich tapion mobów etc... Czekam na wasze opinie czy nie lepiej pograć na mid rate gdzie trzeba cos skillować i robić żeby się po orać jak bić odrazu pare k lvl i mieć nudną grę.. Bo prawda jest taka że wbiją 10k lvl i nie ma co tu robić.. bo 150 as to jest 2 min bicia..

wisalista1
Kid User

Liczba postów : 1

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Sensowny serwer z mid ratami..

Pisanie by dzulius on Sob 21 Wrz 2013, 16:51

Fakt serwer bardzo dobry lecz nie ma reklamy. Trzeba z tym coś koniecznie zrobić. A co do rat to polecam takie exp: x800 skill: x35 ki: x35 loot: x40 spawn: x20. Trochę po reklamować, dodać kilka fajnych questów (na wyspach, a nie na czarnym tle zrobione na odwal się tak aby zainteresować graczy).

dzulius
Kid User

Liczba postów : 4

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry