DBKH Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Fajny Pomysl by Le Paczundo

3 posters

Go down

Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Le Paczundo Czw 14 Lut 2013, 15:57

Witam wszystkich. Wpadłem na taki mały pomysł ponieważ nie dawno obejrzałem 1 serie Dragon Balla i chciałem żeby administracja dodała kilka sag. Songo jako młody wojownik spotkał Bulmę i razem wyruszyli w poszukiwaniu kryształowych kul. W czasie ich nie samowitej podróży spotkali dużo nowych przyjaciół i niebezpieczeństw. Jako 1 przeciwnik sogna był Pilaf było też przed pilafem dużo innych przeciwników, ale oni nie byli aż tak silni, żeby dodać ich do sag. Nie będę was już zanudzał przejdzmy do konkretów. Oto moja propozycja dodania sag nie będzie ich wiele ale za to administracja musiała by dodać paru nowych npc, itemów oraz miejsc do tych sag. Sag będzie 18. Kto się nie zgadza pisze pod tematem NIE, a kto się zgadza pisze TAK.

Saga 1
Goku mieszka w domku gdzieś w południowo-wschodnim lesie. Ma dla Ciebie misje.
Idziemi do xxx piszemy hi>saga.


Saga 2

Jeśli chcesz pomóc Goku znajdź najpierw jego kij. Jest on w skrzyni w starym xxx w południowo-wschodnim lesie.
Musimy wykonać quest na nyoibo.

Saga 3
Goku na Ciebie czeka, przynieś mu jego kij.
Wracamy do Goku i piszemy Hi>nyoibo



Saga 4
Teraz jesteś gotowy zatrzymać twojego wroga Pilaffa. Mieszka on w swoim xxx na południu .
Znajdz i powstrzymaj Pilafa!


Saga 5

Nie tylko Pilaff chce zapanować nad światem! Jest jedna organizacja, która chce zapanować nad światem - Armia Czerwonej Wstęgi. Szukają czegoś i zabijają ludzi. Najpierw zatrzymaj Generała Białego w xxx, na xxx na północnym wschodzie.
Idziemy na xxx i walczymy z Generałem Białym


Saga 6
Zabiłeś Generała Białego, a teraz czas zatrzymać innych z Armii Czerwonej Wstęgi. General Niebieski, który ma xxx na południowym wschodzie, nieopodal xxx.
Musimy zabić Generała Niebieskiego!


Saga 7
Armia Czerwonej Wstęgo straciła dwóch generałów. Są teraz słabi, ale jest jeden problem. Przywódca Armii wynajął sławnego zabójcę aby Cie zabić. Przed walka idź do Karrina na xxx, który ma coś co da ci moc!
Idziemy do xxx i pijemy magiczną wodę!


Saga 8
Twoja walka ze sławnym zabójcą Kryminatorem jest tuż tuż. Idź do xxx i znajdź go zanim on znajdzie Ciebie!
Musimy pokonać Kryminatora!


Saga 9
Po zabiciu Kryminatora nic nie powstrzyma cie od zabicia Generała Czerwonego. Czeka na raport Karyminatora w xxx Armii Czerwonej Wstęgi na południe od xxx.
Musimy zabić Generała Czerwonego!


Saga 10
Po pokonaniu Armii Czerwonej Wstęgi pokój powrócił na ziemie jednak nie na długo! Musisz być gotów do następnej walki!
Wracamy do Goku i piszemy hi>fight


Saga 11
Tenshin mieszka gdzieś we xxx.
Szukamy Tenshina i z nim walczymy!


Saga 12
Kiedy trenowałeś na Ziemi stało się coś strasznego! Szatan, który był największym wrogiem Genialnego Zółwia powrócił do życia. Pogadaj z Genialnym Zółwiem, mieszka on na swojej xxx na południu
Szukamy Genialnego Zólwia i piszemy hi>histor of piccolo


Saga 13
Piccolo Dajmao przyleciał swoim statkiem i jest teraz gdzieś w zachodniej części lasu w xxx. Znajdź go i walcz z nim!
Idziemy do Piccolo i z nim walczymy!


Saga 14
Piccolo Daiamo zginął, ale znalazł coś, co dało mu siłę.
Idziemy do xxx i pijemy wodę.


Saga 15
Piccolo Daimao jest teraz młody i silny. Znajduje się w xxx, pomóż Burmistrzowi miasta i pokonaj go
Musimy Zabic Młodego Piccolo!


Saga 16
Piccolo Daimao zginął, ale przed smiercią wyrzucił z siebie jajo. Z tego jaja urodził się jego syn. Musisz być przygotowany na walkę z nim. Potrenuj z Dendem w jego xxx.
Musimy iść do Dende i piszemy hi>train. Nie zapomnij zabrać ze sobą nyoibo, które dostałeś w 2 sadze!!


Saga 17
Zachowaj rady Dende i leć na wyspę xxx w xxx. Będzie tam syn Piccolo Daimao i nazywa się Piccolo, którego musisz zabić
Idź na arenę i walcz z Piccolo!


Saga 18
Goku ma dla Ciebie kilka informacji!
Idziemy do Goku i piszemy hi>mission


Jeśli znajdziecie jakiś bład ortograficzny to prosiłbym za wyrozumiałość długo to mi zajęło głowa mnie rozbolała miałem już dosyć wiec pisałem na szybkiego.

Legenda:
xxx - jakieś miejsca
Jaką mamy sagę sprawdzamy komendą saga
Kolorem niebieskim będą pisane informacje o sadze.
Kolorem zielonym będę pisał jak sagę wykonać.


Jakby dało rade to żeby za każdą sagę dostawało się jakąś nagrodę.

Np:

Saga :1 idź do domu Genialnego żółwia i weź jego okulary i zanieś je Mayorowi.
jak zrobić: Szukamy Genialnego Żółwia i piszemy hi>glasses>yes
nagroda: 250hp, 250ki lub jakiś ciekawy przedmiot


Było by to wtedy pierwsze Dbko-Wodbo z tymi sagami. Proponowałem to tez dla innych otsow ale administracja nie wiedziała jak je dodać Smile.

Tylko nie wiadomo czy Admin by umiał dodać te sagi Smile
Dziękuję i Pozdrawiam Le Paczundo

Le Paczundo
Senior Tutor

Liczba postów : 7
Join date : 13/02/2013
Age : 26
Skąd : Elbłag

Powrót do góry Go down

Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by kisieleknadchodzi Czw 14 Lut 2013, 16:46

Smile Jestem poprostu za;33 Zwłaszcza zaciekawiły mnie nagrody za sagi
kisieleknadchodzi
kisieleknadchodzi
Tutor

Liczba postów : 83
Join date : 13/02/2013
Age : 25

Powrót do góry Go down

Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by dzulius Sob 21 Wrz 2013, 15:59

Na innych serwerach robisz reba, skillujesz i jak nie ma warów to się nudzisz. A tego typu questy zmieniają to. Jestem ZA!

dzulius
Senior Tutor

Liczba postów : 4
Join date : 21/09/2013

Powrót do góry Go down

Fajny Pomysl by Le Paczundo Empty Re: Fajny Pomysl by Le Paczundo

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach